- Vintage vliegtuigklok met wekker functie
- Gemaakt door Sarsaparilla Japan
- Dit is een kopie uit de jaren '70/'80 van de vorige eeuw, het origineel stamt uit de jaren '30 van de vorige eeuw
- De klok heeft een quartz uurwerk waarvan de wekfunctie niet werkt de klok loopt
- Het materiaal is gegoten aluminium, de propellers draaien
- Afmetingen: bxdxh= ca. 340x70x100 mm
- Conditie: goed, met enkele gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50