- Plaatjesalbum
- Australië
- Door Piet Bakker
- Uitgave Douwe Egberts
- Hardcover
- 80 Pagina's
- Conditie: Goed, met gebruikssporen, bovenzijde rug beschadigd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50