Baardmankruik

Jacco
  • Object: Zeldzame baardman/steengoed kruik
  • Materiaal: aardwerk / steengoed-zoutglazuur.
  • Techniek: Gedraaid
  • Modelnaam: Baardmankruik
  • Geschatte periode: 16 eeuw
  • Herkomst: Duitsland/Frechen
  • Staat: Gerestaureerd
  • Steengoed kruik, grijze scherf, bruin zoutglazuur, gedeeltelijk getijgerd. Aftrek sporen aan de onderzijde.
    Baardmanmasker op de hals.
  • Afmetingen: omtrek ca 17 cm, hoogte ca 24 cm.
  • Handgedraaid, gestempeld, geboetseerd, geglazuurd, gebakken.
  • Keramiek, steengoed, klei, engobe, glazuur, zoutglazuur.
  • Zeer goed uit ziende baardmankruik. Perfect gerestaureerd aan het handvat vrijwel niet zichtbaar.
  • Zie de foto's.
  • De kruik wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4215
    €20

    17 november 2021 09:01

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!