- Koffie/ Thee servies
- Kutani - eierporselein
- 9 Verschillende decors
- Prachtig gedetailleerd
- Bestaande uit: Koffie/ theepot (hoogte 19 cm)
- Suiker en roomstel (hoogte 12 cm)
- 6x Kop en schotel (doorsnee schotel 14 cm)
- Gemerkt op onderzijde
- 1e Helft 20e eeuw
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50