Pendulestel

Object Pendulestel
Materiaal Marmer en messing
Merk Japy
Model 4 Lichts kandelaren
Gesigneerd Gemerkt en genummerd (4046)
Afkomst Frankrijk
Jaartal Eind 19e eeuw
Kleur Zwart
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 15x25x44 (klok) 20x20x44 (kandelaar)
Conditie Goed
Bijzonderheden Klok slaat elk half en heel uur, incl sleutel
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 3581
    €140

    31 juli 2021 14:46
  • Bieder 3581
    €130

    31 juli 2021 14:46
  • Bieder 3581
    €120

    31 juli 2021 14:46
  • Bieder 3581
    €110

    31 juli 2021 14:45
  • Bieder 3581
    €100

    31 juli 2021 14:45
  • Bieder 3581
    €60

    31 juli 2021 14:45
  • Bieder 3581
    €55

    31 juli 2021 14:45
  • Bieder 3581
    €50

    31 juli 2021 14:45
  • Toon overige (2) biedingen
  • Bieder 3581
    €10

    31 juli 2021 14:45
  • Bieder 2743
    €1

    30 juli 2021 22:07

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!