Object | Pendulestel |
Materiaal | Marmer en messing |
Merk | Japy |
Model | 4 Lichts kandelaren |
Gesigneerd | Gemerkt en genummerd (4046) |
Afkomst | Frankrijk |
Jaartal | Eind 19e eeuw |
Kleur | Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 15x25x44 (klok) 20x20x44 (kandelaar) |
Bijzonderheden | Klok slaat elk half en heel uur, incl sleutel |