Object | Schooltafeltje en stoeltje |
Materiaal | Hout en metaal |
Merk | Mesbank |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | midden vorige eeuw |
Kleur | Bruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Tafeltje: 60x41x73 / Stoeltje: 37x40x73 |
Conditie | Goed met gebruikssporen |