Schoolmeubilair

  Bekijk hier alle afbeeldingen
Object Schooltafeltje en stoeltje
Materiaal Hout en metaal
Merk Mesbank
Gesigneerd Ja
Afkomst Nederland
Jaartal midden vorige eeuw
Kleur Bruin
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Tafeltje: 60x41x73 / Stoeltje: 37x40x73
Conditie Goed met gebruikssporen
  • Tafel heeft een houten blad
  • Tafeltje met ingebouwd inktschuifje, (potje ontbreekt)
  • Pennen bakje
  • Stoeltje is aan de onderzijde gemerkt met het cijfer "6"
  • Onder het tafelblad een open opberg vak
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!