Object | Industriële fotolamp |
Materiaal | Metaal |
Merk | Cifo |
Model | Met klem |
Gesigneerd | ja |
Jaartal | Eind jaren "50 |
Kleur | Havannabruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 23 cm (lampenkap) |
Conditie | Goed, foto's maken deel uit van de omschrijving |
Bijzonderheden | Industriële design lamp uit eind jaren 50 van Cifo. De lamp werden destijds gebruikt door fotografen, maar is voorzien van een grote fitting die overal gebruikt kan worden. Lamp is volledig verstelbaar en kan gemakkelijk aan diverse voorwerpen geklemd worden. In prachtige staat gezien zijn leeftijd |