Industriële fotolamp Cifo

Object Industriële fotolamp
Materiaal Metaal
Merk Cifo
Model Met klem
Gesigneerd ja
Jaartal Eind jaren "50
Kleur Havannabruin
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 23 cm (lampenkap)
Conditie Goed, foto's maken deel uit van de omschrijving

Industriële design lamp uit eind jaren 50 van Cifo.

De lamp werden destijds gebruikt door fotografen, maar is voorzien van een grote fitting die overal gebruikt kan worden.

Lamp is volledig verstelbaar en kan gemakkelijk aan diverse voorwerpen geklemd worden.

In prachtige staat gezien zijn leeftijd

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 1430
    €25

    28 november 2021 20:56
  • Bieder 2817
    €22

    26 november 2021 22:57
  • Bieder 2817
    €21

    26 november 2021 22:57
  • Bieder 2817
    €20

    26 november 2021 22:57
  • Bieder 2817
    €15

    20 november 2021 21:34
  • Bieder 3668
    €10

    19 november 2021 12:49

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!