Object | Antiek serviesgoed |
Merk | Petrus Regout |
Model | Lichtblauw geglazuurd en gedecoreerd met bloemmotief |
Gesigneerd | Petrus Regout en letter |
Afkomst | Maastricht |
Jaartal | Eind 19e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Schaaltje 14x24 cm |
Conditie | Helemaal gaaf |