Materiaal | Glas |
Model | Design met 3 oortjes |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Blauw-Groen |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø voet 14 cm - Hoogte 30,5 cm |
Conditie | Goed met een kleine beschadiging (zie foto's) |