- Wandklok
- Karlsson Clock Collection
- Prachtige klok in de vorm van een zon
- Goud beschilderd en verguld
- Quartz uurwerk werkt op 1 batterij
- Afm. Ø 52 cm x D: 3 cm
- Conditie: Goed/getest, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: